tren+90 216 553 65 94 +90 544 467 67 34 +90 536 524 64 52

Giriş Yap

Kayıt Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Üye kaydınız var mı?

Giriş Yap
tren+90 216 553 65 94 +90 544 467 67 34 +90 536 524 64 52

Giriş Yap

Kayıt Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Üye kaydınız var mı?

Giriş Yap

Özel Karadeniz Turu

Kişiye Özel Tur
Kişiye Özel Tur
18 Şubat 2018

Rezervasyon Oluştur

İstek listesine kaydet

Adding item to wishlist requires an account

397

Bizi Arayın

Turlar ve hizmetlerimiz hakkında sormak istedikleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

+90 216 553 65 94
+90 544 467 67 34

bilgi@gunestravel.com

Yeni Turlar

Mısır Turu

Romantik Porto Turu

Lizbon Turu

2-6 Gün
Tarih: Hergün
İstanbul
Karadeniz
Maksimum Kişi : 500
Tur Detayları

Karadeniz’in muhteşem doğası ile birlikte bir çok hikayeye konu olmuş tarihi ve coğrafi mekanlarını gezebileceğiniz Güneş Travel konforu ve güvencesi ile siz misafirlerimize unutulmaz bir tur yaşatacağız.

Karedeniz’in muhteşem yeşillikleri, dereleri, şelaleri ve Karadeniz Halkının Muhteşem zekası ile yapılmış eğlence yerlerini rüya tadında bir gezi ile siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Turlarımız kişiye özel düzenlenecek olup, talepleriniz doğrultusunda size özel tur programı ile hizmet vermekteyiz.
Minimum 10 kişi kalkışlıdır.

Kalkış / Dönüş Noktası

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Lüks otobüsler ile ulaşım
  • Otobüs içi ikramları
  • Profesyonel rehber ile çevre gezileri
  • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tüm özel harcamalar
  • Tüm yemeklerde alınan içecekler
Tur Seçenekleri

1UZUNGÖL TURU

Uzungöl turu doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp , suyun duruluğu ile huzura kavuşmak , mutluluk , eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir tur için sabah istenildiği saatte otelin önünden alınıp turumuz başlar. İlk durağımız Sürmene ilçesindeki yöresel Sürmene bıçağı reyonu. Burada Sürmene bıçağını tanıyıp alış verişimizi yaptıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. Bir sonraki duragımız Of ilçesindeki çay fabrikası.Burada çayın bahçeden soframıza geliş serüvenini öğrenip,İkram edilen çayımızı içip alışveriş yapabilirsiniz. Uzungöl Şelalesi’nde gezip anılarınızı fotoğraflarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Ardından öğle yemeği için restauranta geçip serbest zaman dilimi içinde manzaranın keyfine devam edebilir doğayla baş başa kalabilirsiniz. Ardından dönüş yolumuz TRABZON’A gitmek için toplanıp yol üzerinde bulunan Tahta Köprü’de mola veririz. Molamızın sonrasında Trabzon’a dönüşümüz gerçekleştirilir.Müşterimiz isterse oteline bırakırız.

2AYDER TURU

Doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp , suyun duruluğu ile huzura kavuşmak , mutluluk , eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir tur için müşterimiz otelin önünden alınıp turumuz başlar. İlk durağımız Sürmene ilçesindeki yöresel Sürmene Bıçağı reyonu. Daha sonrasında Tekpa Rize Bezleri satış reyonuna uğrayıp rize bezlerinin nasıl üretildiğini gördükten sonrasında Dağ Rafting merkezimize geçeriz. Eşsiz güzelliğiyle büyüleyen Ayaderimiz’de yer alan şelalerimizi görerek turumuza devam ederiz. Size vermiş olduğumuz serbest zaman diliminde öğle yemeğinizi yiyip çevreyi gezebilirsiniz. Serbest zaman diliminin ardından araçlarımıza toplanıp dönüş yolculuğumuz başlar. Dönüş yolu üzerinde bulunan Eski Osmanlı Taş Köprüsün’de molamızı verdikten sonra Trabzon’a doğru yola çıkıyor ve turumuzu bitiriyoruz.Ve müşterimizi dilerse oteline bırakıyoruz.

3BATUM TURU

Sabah istenildiği saatte otelin önünden alınıp Batum Turumuz’a yolculuğumuz başlar. Araç içerisinde ikramımız olan poğaçaları ve meyve sularını dağıtıp daha sonrasında rehberimizin size dağıtacağı yurt dışı kağıtlarını dağıtıp Sarp Sınır kapısına ulaşırız. Çıkış işlemlerinin ardından ilk olarak St. Adrew Heykelini görürsünüz. Döviz ofisinden paralarınızı Gürcü para dilimi olan Lariye çevirip kısa bir moladan sonra M.Ö. yapıldığı söylenen Aziz Mathiasın Anıt Mezarın’da bulunan Gonia Hisarı görüp fotoğraflayabilirsiniz. Daha sonrasında Batum şehir merkezine gelip Adjara Müzesi’ni rehberimiz eşliğinde gezip turumuza devam ederiz. Öğle yemeğini yemek için restaurantımıza geçip dinlenebilirsiniz. Sonrasında 5600 odunsu ile otsu bitkiyi bünyesinde bulunduran dünyanın ikinci Botanik Bahçesi’ne gideriz. 1 saatlik zaman diliminde parkı gezip şehir merkezinde bulunan Posedion Heykeli, Drama ve Opera Binası, Astroloji Saati, Media Altın Post Heykeli, Batum Bulvar gezilerinin sonrasında sahilde serbest zaman diliminde sahilin tadını çıkartabilirsiniz. Sonrasında belirlenen saatte toplanıp Sarp Sınır kapısına devam edip Türkiye’ye giriş işlemlerini tamamladıktan sonra Rize’ye doğru yolculuğumuz devam eder. Akşam saatlerinde Trabzon’a gelerek turumuz son bulur. Misafirlerimiz oteline bırakılır.

4TRABZON MERKEZ TUR

Sabah istenildiği saate müşterimizi otelinin önünden alıp Trabzon merkez turumuz başlar. İlk durağımız olan Atamızdan bize kalan ATATÜRK KÖŞKÜNE geçip ATAMIZIN o eşsiz köşkünü görüp fotoğraflarınızla ölümsüzleştirip AYASOFYA MÜZESİNE turumuz devam eder. Sanat ve mimarlık bakımından önde gelen AYASOFYA MÜZESİNİ gezdikten sonra turumuz Trabzon kalesini kostaki konağınıda gezdikten sonra CEPHANELİKTE molamızı verip yemeğimizide yedikten sonra Son olarak manzarasıyla huzur bulcağımız BOZTEPE yide gördükten sonra turumuz sonlanır.

5SÜMELA MANASTARI TURU

Sabah müşterimizi otelin önünden alınıp turumuz başlar. Altındere vadisi boyunca panoramik seyahatimize devam edip Sümela Manastırının bulunduğu Karadağa varıyoruz. Öncelikle seyir terasından hatıra resimlerimizi çekilip araç parkında aracımızdan ayrılıyoruz. Yaklaşık 15 dk patika yoldan yürüyerek Sümela Manastırı’na ulaşıyoruz. Bir saatlik molamızın ardından aracımızdaki yerimizi alıp yemek molası için restaurantımıza doğru yol alıyoruz. Altındere vadisindeki restaurantımızda öğle yemeğini yedikten sonra Trabzon’a doğru yola çıkıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Turumuz bittikten sonra istenirse Trabzon merkezde de gezilebilir ve otele gidilebilir.

6HIDIRNEBİ ÇAL MAĞRASI SERA GÖLÜ TURU

Misafirlerimizi konaklamakta oldukları otelden aldıktan sonra ilk durağımız olan Hıdırnebi Yaylası’na doğru yola koyuluyoruz. Varışımız ile birlikte yeşilin bin bir tonunu bünyesinde barındıran 1600 rakıma sahip Hıdırnebi Yaylası bizleri karşılıyor. Doğasına hayran kalacağınız Hıdırnebi Yaylasının temiz havasını soluduktan hemen sonra çevre gezileri ve fotoğraflama için misafirlerimize serbest zaman tanıyoruz. Sonraki durağımız olan Çal Mağarası’na doğru yola koyuluyoruz. Dünyanın en uzun ikinci mağarası olarak da bilinen Çal Mağarası Trabzon’un önemli turizm merkezlerinden birisidir. Varışımızdan hemen sonra zamanımızı mağaranın eşsiz yapısının gezerek geçiriyoruz. Çal Mağarası ziyaretimizin ardından yemeğimizi alacağımız eşsiz göl manzarası ile sizleri büyüleyecek olan Sera gölü Tesislerine geçiyoruz. Yemeğimzin ardından misafirlerimize göl bisikletleri ile göl turu yaparak keyifli zaman geçirecek serbest zaman tanıyoruz. Serbest zamanın sonunda aracımızla turu sonlandırmak için Tranzon’a dönüş yapıyoruz..

Harita

>

Fotoğraflar