tren+90 216 553 65 94 +90 544 467 67 34 +90 536 524 64 52

Giriş Yap

Kayıt Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Üye kaydınız var mı?

Giriş Yap
tren+90 216 553 65 94 +90 544 467 67 34 +90 536 524 64 52

Giriş Yap

Kayıt Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Üye kaydınız var mı?

Giriş Yap

İstanbul Turu

Özel Tur
Özel Tur
18 Şubat 2018

Rezervasyon Oluştur

İstek listesine kaydet

Adding item to wishlist requires an account

413

Bizi Arayın

Turlar ve hizmetlerimiz hakkında sormak istedikleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

+90 216 553 65 94
+90 544 467 67 34

bilgi@gunestravel.com

Yeni Turlar

Mısır Turu

Romantik Porto Turu

Lizbon Turu

Günübirlik
Tarih: Hergün
İstanbul
İstanbul
Maksimum Kişi : 42 Kişi
Tur Bilgisi

Osmanlı, Roma ve Bizans imparatorluklarına başkentlik yapmış, dünyanın en önemli kültür merkezlerinden bir tanesi olan İstanbul’u siz değerli misafirlerimize gezdirmek için çok muhteşem bir gezi planladık. Yüzyıllar boyunca büyük uygarlıklara ev sahipliği yapmış bu güzel şehrin eşsiz atmosferini unutamayacağınız bir geziye dönüştürmeye çalıştık.

En az 10 kişiden başlayan gruplar için, istenilen tarihte gerçekleştirilmektedir.
İstanbul içi Ulaşımlar dahildir.

Kalkış / Dönüş Noktası

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Tur süresince ulaşım hizmetleri
  • Profesyonel Rehberlik
  • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Otogar, Havalimanı, Gar'dan karşılama ve Otele geliş transferi
  • 1 Öğlen yemeği
  • Müze giriş ücretleri ve Müze Kart ücreti
  • Tekne ile Yemekli Boğaz Turu (Extra gece turu)
  • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Önemli Bigi

Rehber, hava durumu ve trafik gibi olumsuz şartlar nedeniyle programda görülecek yerler sıralamasında değişiklik yapabilir. Müzelerin kapalı günlerine tesadüf eden programlarda gezi programlarında değişiklik ve kaydırma yapılabilir.

Gezi en az 10 kişilik grup taleplerinde istenilen tarihte gerçekleştirilmektedir.

Tur İçeriği

GünübirlikDOLMABAHÇE SARAYI - FENER - BALAT – EYÜP SULTAN CAMİİ – PİERRE LOTİ TEPESİ - SÜLEYMANİYE CAMİİ -TOPKAPI SARAYI – AYASOFYA – SULTANAHMET – DİKİLİTAŞ – YEREBATAN SARNICI - ARKEOLOJİ MÜZESİ - KAPALI ÇARŞI

Sabah Saat 08:30 Oteliniz lobisinde buluşmamızı takiben Turumuza başlıyoruz. Gezimizde ilk durağımız olan Dolmabahçe Sarayı ‘na hareket ediyoruz. Osmanlı imparatorluğunun günümüze ulaşan en görkemli sarayını ziyaret ettikten sonra Haliç kıyılarına hareket ediyoruz. Yabancıların Altın Boynuz ismi ile tanımladıkları İstanbul ‘un en keyifli manzaralarından bir tanesi eşliğinde Haliç kıyılarında aracımız ile kısa bir seyahat gerçekleştiriyoruz.

Bu seyahatimizde Haliç kıyısında bulunan Ortodoks Patrikhanesi , Tarihi Feshane binası , Mehterhane binaları gibi Fener , Balat semtinde öne çıkan eserlerini rehberimizin anlatımları ile panoramik olarak görüyoruz. Kısa seyahatimizin ardından her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği Eyüp Sultan Camii ve Eyüp Sultan Hazretlerinin Türbesi geziyor ve ünlü Şair Pierre Loti ’nin adını alan ve manzara tepesine ulaşıyoruz. Burada Haliç manzarası eşliğinde çay molası veriyoruz. Çay molamızın ardından Süleymaniye semtine ulaşarak Süleymaniye Camii ve Kanuni Sultan Süleyman ‘ın, Hürrem Sultan ‘ın türbesini ziyaret ediyoruz. Gezimizi burada tamamlayarak otelimize dönüyoruz.

Extra Gece Turu imkanı : Grubumuzun talebine göre İstanbul Boğazında, Ekstra Yemekli Boğaz Turuna katılım.
Osmanlı’nın en büyük ve İstanbul ilk sarayı olan Topkapı Sarayı ’nı gezdikten sonra Bizans döneminin en önemli kilisesi, Osmanlı döneminde camii günümüzde müze olarak hizmet veren Ayasofya Müzesi ‘ni geziyoruz. Daha sonra Hipodrom bölgesindeki Sultan Ahmet Camii , Dikilitaş , Yılanlı sütün, gezilerinin ardından Yerebatan Sarnıcı ve Arkeoloji Müzesi ‘ni geziyoruz. Tur programımızı burada sonlandırıp size Kapalı Çarşı ‘da kısa bir serbest zaman veriyoruz.

Talep edilmesi halinde : Otelden, Atatürk Havalimanı yada Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na geliş ve gidiş transferi ekstra ücret karşılığında verilebilmektedir. Transfer talebiniz kişi sayısına göre ayrıca fiyatlandırılmaktadır.

Harita

Fotoğraf