tr+90 216 553 65 94 +90 544 467 67 34 +90 536 524 64 52

Giriş Yap

Kayıt Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Üye kaydınız var mı?

Giriş Yap
tr+90 216 553 65 94 +90 544 467 67 34 +90 536 524 64 52

Giriş Yap

Kayıt Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Üye kaydınız var mı?

Giriş Yap

Muhteşem Hindistan

Özel Tur
Kimden870 €
Özel Tur
Kimden870 €
18 Şubat 2018

Rezervasyon Oluştur

İstek listesine kaydet

Adding item to wishlist requires an account

227

Bizi Arayın

Turlar ve hizmetlerimiz hakkında sormak istedikleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

+90 216 553 65 94
+90 544 467 67 34

bilgi@gunestravel.com

Yeni Turlar

Mısır Turu

Romantik Porto Turu

Lizbon Turu

4 Gece 6 Gün
Tarih: 7 Ekim 2017
İstanbul
Hindistan
Maksimum Kişi : 222
Tur Detayları

4 Gece 6 Gün

2 Kişi ile Kesin Hareketli

Türkçe Rehber Hizmeti

MUHTEŞEM HİNDİSTAN
ALTIN ÜÇGEN TURU
DELPHI – AGRA – JAIPUR

07 – 12 Ekim 2017

 

HOTELLER

AGRA: Howard the Fern 4* vb.

JAIPUR: K K Royal days 4* vb.

DELHI: Radisson BLU Paschim vihar 5* vb.

DOUBLE/TWIN/TRIPLE

ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI

 

SINGLE FARKI

2 – 12

YAŞ

0 – 2

YAŞ

995 USD

165 USD

975USD

125USD

 * TL fiyatlar ortalama verilmiş olup ödeme günündeki TCMB Döviz Kurundaki farka göre değişiklik gösterebilir.

 

Kalkış / Dönüş Noktası

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali

Kalkış Saati

07 Ekim 2017 saat 16:30’da

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Qatar Airways ile belirtilen Doha aktarmalı istanbul – Delhi – İstanbul ekonomi sınıfı uçuşları
 • Toplam 04 gece belirtilen otellerde oda – kahvaltı – akşam yemeği olarak konaklama
 • Programda belirtilen tüm şehir içi ve şehirlerarası transferler, şehir gezileri
 • Tüm gezilerde Türkçe yerel rehber
 • Eski Delhi gezisinde Çekçek binişi
 • Jaipur’da Amber Kalesine fil/jeep ile çıkış
 • Programda belirtilen gezilerde görülecek müze, saray ve ören yer girişleri
 • Her gün için kişi başı 1 şişe su
 • Şu anda geçerli olan tüm yasal vergiler.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Seyehat Sağlık Sigortası (fiyat sorunuz)
 • Hindistan vizesi (fiyat sorunuz)
 • Öğle yemekleri
 • Akşam yemeklerindeki içecekler.
 • Programda belirtilmeyen tüm servisler.
 • Kuru temizleme, telefon veya mini bar gibi oteldeki şahsi harcamalarınız
 • Restoran ve şoför bahşişleri, havaalanı ve oteldeki bagaj taşıma bahşişleri, kamera vb. için ödenecek giriş ücretleri
 • (İptal güvence paketi) İsteğe bağlı, Tur hareketine 7 gün kalaya kadar koşulsuz şartsız iptal etme imkanı (20€)
 • yurt dışı harç ücreti (15 TL)

İptal Koşulları

 • 1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
 • 2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 21 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.
 • B- Tüketici, hizmetin başlamasından 21-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50' sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
 • C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 15 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50 sini , 15 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
  Tur Programı

  1.GünISTANBUL – DELHI - AGRA

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 16:30’da buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Qatar Airways’in QR 246 sayılı seferi ile yerel saat 19.35’te Doha’ya hareket. Varışımızı takiben yerel saat ile 02:45’te Qatar Airways’in QR 570 sayılı seferi ile Delhi’ye hareket. Delhi’ye varış karşılanma ve özel aracımızla kara yoluyla yaklaşık 4 saatlik yolculuktan sonra Agra’ya varış ve otele yerleşme.

  Önce Moğol egemenliğindeki başkent olan Agra, bugün Moğol kralı Şah Cihan tarafından eşi Kraliçe Mümtaz Şah için yaptırdığı 1983’de UNESCO Dünya Mirası listesine alınmış olan Taj Mahal ile dünyaca tanınmaktadır. Taj Mahal gezimizden sonra sırada Hindistan’da bulunan Unesco Dünya Kültür Mirası listesindeki yer alan bir başka yapı bulunuyor. 11.yy’dan beri ayakta duran muhteşem Agra Fort. Yapı önceleri askeri amaçlı olarak kullanılmışsa da Şah Cihan burayı bir saray olarak kullanmıştır. Kalenin çevresi 2,5 km uzunluğunda ve 20mt yüksekliğindeki duvarlarla koruma altına alınmıştır. Kaleye, bir duvarı Yamuna nehrinin kıyısında bulunduğu için sadece güneyindeki Amar Singh Kapısından girilebilir. Agra Kalesi gezimizden sonra otele dönüyoruz.
  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  2.GünAGRA - JAIPUR

  Sabah oteldeki kahvaltıdan sonra Jaipur’a gitmek üzere yola çıkacağız.
  Öğleden sonra Şehir Sarayı Müzesi’nde geleneksel Rajasthan ve Moğol sanatından örneklerini göreceğiz. Müzede kraliyet kıyafetleri, halılar, eski silahlar, mahkeme ve savaş sahnelerinin tasvir edildiği minyatürler ve porselenler görülebilir. Şehrin kurucusu SawaiJai Singh ve kentin en görkemli mimarisi, sanat ve zanaat yapısı hakkında bilgiler verir. Kraliyet ailesi hala sarayda yaşamaktadır.
  Kral ailesindeki kadınların ve haremdekilerin şehrin ana caddesini gözleyebilmeleri için yapılmış olan pembe renkteki Hawa Mahal (rüzgar sarayı); ziyaret edilecek.
  SawaiJai Singh tarafından yaptırılmış olan Hindistan’daki 5 gözlem evinden en meşhur olanı MS 1728’da inşa edilmiş Jantar Mantar (gözlemevi) City Palace’ın karşısında yer alır. Kralın astronomi ve numeroloji tutkusundan taştan yontulmuş astronomik aletlerden oluşturmuş olduğu koleksiyonu günümüze kadar kendini korumuştur.
  Akşam yemeği ve konaklama Jaipur’da otelimizde.

  3.GünJAIPUR - DELHI

  Otelimizdeki kahvaltı sonrası Jaipur’a 11 km uzaklıktaki Amber Kalesi ziyareti için yola çıkıyoruz. Kaleye fillerle çıkıyoruz. İç kısmında Kraliyet salonları; fildişi aynalar, zarif duvar resimleri ve cam işçilikleri ile donatılmıştır. Kına ile el ve ayak boyaması yaptırabilirsiniz.
  Daha sonra Delhi’ye gitmek üzere yola çıkıyoruz. Delhi’ye varışımızla birlikte otele yerleşme ve akşam yemeği.
  (Amber Kalesine çıkmak için sınırlı sayıda fil olduğundan ve her file sadece 2 kişi bindiğinden dolayı uzun bekleme süresi olabiliyor bu gibi durumlarda kaleye jeep ile çıkılabilir)

  4.GünDELHI

  Sabah kahvaltısından sonra tüm gün Eski ve Yeni Delhi şehir turuna çıkıyoruz. İlk önce Kızıl Kaleyi ziyaret edeceğiz (pazartesi kapalı) Bu kalenin Hint Dilindeki ismi Lal Qila (Lal=kırmızı, Qila=Kale) ismini kalenin yapıldığı kırmızı kum taşından almıştır; 1648 yılında Moğol imparatoru Şah Cihan tarafından yaptırılmıştır. Şah Cihan’ın gücünü ve zerafetini sembolize eder.
  Kırmızı Kale batıya dönük caddeleri, kıvrılan yolları küçük sokakları ve kalabalık pazarları ile dikkkat çeker.
  Chandni Chowk eski şehrin en renkli pazarı olup eski Delhi’nin ticaret merkezidir. Bu kalabalık merkezin içinde 3 Tekerlekli bir bisikletle gezi sizleri bekliyor.
  Daha sonra Hindistan’ın en büyük Camii Jama Masjid’i ziyaret edeceğiz. Hindistan’ın ulusal babası olan, 1948‘de Nathuram Godse tarafından öldürülen MAHATMA GANDHI’nin anıtsal mezarının bulunduğu, her Cuma anıtsal bir tören yapılanr Raj Ghat parkını gezeceğiz. Hindistan’ın ilk başbakanı olan Jawahar Lal Nehru’nun mezarı da anıt mezarın kuzeyinde bulunmaktadır.
  Aracımızla resmi cadde olan Rajpath boyunca gezecek, heybetli Hindistan kapısından (India Gate) geçeceğiz. Hindistan kapısı Yeni Delhi ‘nin ortasında, 42 metre yüksekliğinde ve kavşakta yer alır. Fransız Savaş anıtının bir benzeridir.
  Parlemento Binası göreceğimiz yerler arasındadır.
  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  5.GünDELHI – ISTANBUL

  Uçak saatine uygun olarak otelden ayrılarak havaalanına transfer oluyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Qatar Airways’in QR 571 sayılı seferi ile yerel saat 10:05’te Doha’ya hareket. Doha’ya varışımızı takiben Qatar Airways’in QR 245 sayılı seferi ile yerel saat 13:40’ta İstanbul’a Hareket. İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

  Harita

  Fotoğraflar